مجرب‌ترین پرستاران کودک و سالمند در « توان پرستار»

با گذشت زمان و صنعتی شدن شهر ها و در کل زندگی، نیاز به وجود پرستار و مراقب برای کودکان و خردسالان بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود. به این خاطر که افراد زمان کمی را در اختیار دارند و می‌توانند ساعات کمی را در کنار خانواده خود بگذرانند زیرا اکثر اوقات خود را بایستی در محل کار و رفت و آمد میان خانه و کار صرف کنند.

سالمندان که بخش مهمی از جمعیت جامعه را تشکیل می‌دهند، نیازمند مراقبت بیشتری به نسبت سایرین هستند. زیرا فرد سالمند به علت کهولت سن، شاید در انجام برخی کارها دچار مشکل شود و به همین خاطر نیازمند فرد دیگری باشد. فرد سالمند به کسی نیاز دارد تا به خوراک ، تحرک و سایر کارهای او توجه کند و زمان مصرف داروهای او را یادآوری کند. سالمندی دوران ناتوانی ، افسردگی و گوشه نشینی نیست، اگر یک پرستار سالمند از او مراقبت کند و متوجه تمام جنبه های زندگی او باشد. به علاوه سالمندان همواره علاقه دارند تا کسی هم صحبت آنان باشد و به درد و دل هایشان گوش دهد که البته پرستار سالمند به خوبی می‌تواند به عنوان یک هم صحبت همراه سالمند باشد.

Mother and grandmother with gifts Free Photo
مراقبت از سالمند

کودکان، به خصوص خردسالان همواره نیازمند توجه هستند. یک پرستار کودک خواهد توانست به خوردن سه وعده غذایی سالم شامل انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی، خواب کافی، آموزش‌های لازم، تحرک کافی، صحبت و گفت و گو با کودک بپردازد و خیال والدین را راحت کند. این در حالی است که والدین شاغل در اکثر موارد قادر به گذراندن وقت با فرزند خویش نیستند و نمی‌توانند توجهات لازم را به کودک مبذول دارند. پرستار کودک در این زمینه می‌تواند کمک شایانی به رشد و سلامت کودک دلبند شما ارائه کند.

Kid looking a earth planet Free Photo
مراقبت از کودک

شما می‌توانید برای گرفتن مشاوره با مجموعه درمانی و توانبخشی « توان سلامت» تماس بگیرید. کارشناسان ما همه روزه پاسخگوی شما خواهند بود. مجموعه توان سلامت با بیش از یک دهه تجربه در زمینه پرستاری از کودک و سالمند، متخصص ترین و مجرب ترین پرستاران را در اختیار شما خواهد گذاشت.

درباره « توان سلامت» بیشتر بدانید

تنها با یک تماس، مجرب‌ترین، متخصص‌ترین و دلسوزترین مراقبین و پرستاران در زمینه مراقبت از کودک و سالمندان عزیز، در منزل شما خواهند بود.

اطلاعات تماس با « توان سلامت»

مپ دبی

سفری فوق العاده با تور دبی

در مطلب قبلی درباره تور مالزی گفتیم. در ابتدا در مورد تور دبی باید بگم که این شهر یعنی دبی که واقع در ایالات متحده عربی است یکی از شهر هایی است که ما ایرانی ها برای سفر انتخاب میکنیم البته این نکته رو هم بگم که دلیل این انتخاب نزدیک بودن این شهر به کشور ایران می باشد البته این شهر علاوه بر ایران توریست های دیگری از کشور های مختلف دیگر هم دارد که باعث شده یکی از پر جمعیت ترین شهر های ایالات متحده عربی باشد.

تور دبی
تور دبی

در نهایت میتوان دبی را با اینکه شهر تازه تاسیسی می باشد یکی از جذاب ترین شهر ها برای سفر انتخاب کرد البته به شرط آنکه با تور دبی مناسب و قابل اطمینان سفر خود را انجام دهید و همچنین اگر به دنبال یک سفر کم هزینه و با کیفیت بالا هستید میتوانید از تور دبی ارزان فاینداتور نیز استفاده کنید.

منبع : findatour.co

جنگ‎هایی بی شکست در


پس از گذشت بیش از دو ماه از افزوده شدن جنگ‎های بین کلنی(Clan Wars)، کلن IRanian Gold همچنان تجربه‎ای از شکست در کارنامه خود ندارد. این مهم بی شک، با برنامه‎ریزی و راهنمایی لیدرها و حمله‎های کم نظیر اعضا صورت گرفته است.

کلن در تاریخ ششم تیر نود و سه

رقیب سرسخت ما در سی و پنجمین وار


چند روز پیش، یعنی دقیقا 22 ژوئن، یه رقیب سرسخت عربی بهمون خورد. اینقدر این وار سخت و استرس زا بود که با حمله دقیقه آخر تونستیم بازی رو به تساوی بکشونیم.


اول بازی تا ما به خودمون بیایم دیدیم 80 امتیاز ازشون عقب هستیم و بچه‎ها هم یکی دو تا حمله رو خراب کردن، با یه برنامه‎ریزی دقیق و حساب شده، بهشون نشون دادیم که ما خیلی قوی‎تر از اونی هستیم که فکرشو بکنن. ده دقیقه آخر بازی هم بچه‎ها چند تا اتک خراب کردن وگرنه یه برد شیرین رو به دست می‎آوردیم.


نکته مساوی این بود که من خیلی دوست داشتم بدونم وقتی نتیجه مساوی می‎شه، بازی چه سیاستی رو خواهد داشت؟ فهمیدم لوتی که هر کس زده رو به صورت نصف به خودش می‎ده. مثلا من 600,000 لوت گولد و اکسیلیر زدم، 300 تا بهم داد. تصویر گویاست ببینید:

9c8029bd48290335f23a470174a66308a1494121f3c4daddd1b23a986bb22f29.0